Váš obraz tištěný na plátno - velikost 20 x 30 cmVáš obraz tištěný na plátno - velikost 20 x 30 cm

Váš obraz tištěný na plátno - velikost 20 x 30 cm

SKU: obraz 20x30
Běžná cena:
Prodejni cena 289,26 Kč
Discount
Váš obraz tištěný na plátno bez rámu. Vaši fotografii nebo vaši grafiku natiskneme na plátno, které můžete zarámovat a pověsit jako obraz.
 
Typ úpravy fotografie

Pomůžeme vám realizovat vlastní nápad! Vynikající osobní dárek pro vaše blízké nebo pro vaše vlastní potěšení.

Zašlete nám svou fotografii v dostatečné kvalitě, my ji počítačově upravíme, aby vypadal jako obraz malovaný barvami a natiskneme speciální ikoustovou technologií na malířské plátno! Z vaší fotografie tedy uděláme obraz na plátně (bez rámečku). Maximální rozměr potisku je 20 x 30 cm (je možné tisknou na šířku i výšku).

Jak zrealizovat objednávku

Vyberte způsob úpravy fotografie a objednávku dokončete v našem eshopu . Váš obrázek a případné instrukce zašlete spolu se svým jménem a číslem objenávky na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Obraz na plátně bude následně zaslán na vámi udanou adresu. Informujte nás prosím, pokud vyžadujete náhled před tiskem ke korektuře.

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.