Prodejní box - 15 x krémový sprchový gel 100 ml - VánoceProdejní box - 15 x krémový sprchový gel 100 ml - Vánoce

Sada vánočních sprchých gelů 100 ml - 15 ks

Prodejni cena 461,98 Kč
Prodejní sada vánočních sprchových gelů s kránými vánočními obrázky na etiketách. Prodejní box obsahuje 15 kusů sprchových gelů 100 ml. Milé vánoční dárky pro vaše blízké.
 

Prodejní box - 15 ks krémových sprchových gelů 100 ml

 

Krémový sprchový gel s olivovým olejem 100 ml - krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z medu a jogurtovou aktivní složkou 100 ml - je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktu z medu včely medonosné (Apis mellifica) na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

Krémový sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 100 ml - jemný přípravek osobní hygieny vhodný k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z mořské řasy 100 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Potvrzuji, že nebudu nakupovat alkohol, pokud jsem mladší 18 let.

I confirm that I will not buy alcohol if I am under 18 year old.