Představujeme

O nás - Mediabox spol. s r.o.

JSME MALÝ TÝM TVOŘÍCÍ VELKÉ VĚCI

Společnost Mediabox spol. s r.o. byla založena v roce 1993. V tomto roce zahájila svou činnost reklamní agentura se sídlem v Praze (www.mediabox.cz), která zajišťuje plný reklamní servis. Nabízíme služby v oblasti marketingu, tisku a grafického zpracování. Díky kreativnímu týmu grafiků, vlastní tiskárně (ofsetové i digitální) a dalším technologiím pro naše klienty zpracováváme zakázky od výroby originálních reklamních předmětů, výrobu reklamních spotů až po tisk a roznášku letáků.

V roce 1998 vznikla druhá divize se současným sídlem ve Stráži pod Ralskem, kde produkuje kosmetické výrobky pod obchodními značkami Bohemia Cosmetics, Bohemia Natur nebo Bohemia Herbs.

Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány a dokumentována. Všechny výrobky před uvedení na trh procházejí náročnou schvalovací procedurou, která zahrnuje mikrobiologické testování, dermatologický test, zátěžový test konzervačního systému, posouzení vhodnosti a správnost volby surovin a jejich dokumentace, posouzení vhodnosti obalů a jejich materiálů . Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Zaměřujeme se hlavně na výrobu z kvalitních surovin a značná část našich produktů spadá do kategorie ručně vyráběné kosmetiky. Výrobky neobsahují parabeny a netestujeme je na zvířatech. Více o výrobě naší kosmetiky.

Naši nabídku jsme dále rozšířili i o dárkové výrobky, které nejsou kosmetikou. Díky potravinářské výrobě vám můžeme nabídnout chutné dárky (čokolády, pralinky, dárkové víno). Dále nabízíme vonné svíčky, dárky s potiskem, textil s potiskem nebo dekorační předměty.

Náš obchodní tým přestavuje 7 obchodních zástupců, kteří poskytují našich klientům servis po celé České republice. Spolupracujeme s obchodními řetězci (např. Ahold, Globus, Norma, Penny Market atd.) a s drogistickými řetězci (Teta, Rossmann), ale i s celou řadou velkoobchodních a maloobchodních subjektů v ČR. Naše výrobky nalezente i v celé řadě dárkových obchodů (např. Albi) i menších obchodech s dárky a kosmetikou. Naše výrobky se snažíme exportovat do zahraničí a partnery máme v zemích - Německo, Slovensko, Velká Británie, Lotyšsko, Holandsko, Slovinsko atd.

 

 

Bohemia Cosmetics

Vítejte na stránkách českého výrobce kosmetických a dárkových produktů značky Bohemia Gifts and cosmetics.  Originální kosmetické dárky, vinná, bylinná, přírodní a ručně vyráběná kosmetika obohacená o přírodní bylinné a ovocné extrakty. Jemné kosmetické výrobky pro děti pro šetrnou péči o dětskou pokožku. V naší nabídce naleznete i velmi populární výrobky pivní kosmetiky, kterou vyrábíme pod značkou Pivrnec.

Veškerým produktům značky Bohemia Gifts & Cosmetics je při vývoji i jejich výrobě věnována značná pozornost a to v několika rovinách. Velmi pečlivě řešíme celkovou surovinovou politiku, pečlivou volbu aditiv, obalovou politiku a v neposlední řadě i samotnou výrobu dle pravidel správné výrobní praxe. Jednotlivé receptury výrobků jsou voleny vždy v nejvyšší kvalitě a buď bez konzervantů nebo alespoň bez použití parabenů s konzervanty používanými i v potravinářství.

Všechny výrobky před uvedení na trh procházejí náročnou schvalovací procedurou, která zahrnuje mikrobiologické testování, dermatologický test, zátěžový test konzervačního systému, posouzení vhodnosti a správnost volby surovin a jejich dokumentace, posouzení vhodnosti obalů a jejich materiálů a vlastní hodnocení bezpečnosti s výpočtem expozice jednotlivým surovinám, kontrolu správnosti textu na etiketě apod.. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

V našem eshopu mohou nakupovat i naši obchodní partneři, kterým po zaslání patřičných dokumentů nastavíme snížené velkoobchodní ceny. Naše společnost je výrobcem nejen kosmetiky, ale i dalších dárků, které nenaleznete na těchto stránkách. Nakoupit tak, kromě kosmetických výrobků, můžete také svíčky, dekorace, společenské hry (které jsme sami vytvořili), dárková vína a čokolády a mnoho dalších zajímavých dárků.

 

Kamenná prodejna Bohemia Gifts

 

Katalog Bohemia Gifts

 

Kosmetika Bohemia Gifts

 

Reklamní kosmetika a dárky