Kosmetická sada První republika

Sada První republika - gel 250ml a tělové mléko 250ml

SKU: BC190180
Běžná cena:
Prodejni cena 164,46 Kč
Prodejni cena bez DPH 164,46 Kč
Discount
Kosmetický balíček s kokosovým olejem obsahuje sprchový gel a vlasový šampon. Kosmetika je obohacena o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského.
 

Kosmetický balíček První republika - sprchový gel 250 ml a tělové mléko 250 ml - levandule

Olejový sprchový šampon s olivovým a hroznovým olejem, extraktem z mořské řasy a vůní levandule 250 ml. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca). Použití: Dávkujte na vlhké tělo či vlasy a po umytí osprchujte vodou. Dermatologicky testováno.

Tělové mléko s extraktem z bylin a vůní levandule 250 ml. Kvalitní olejové komponenty v receptuře, které jsou doplněny o extrakty z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.) a vitamín panthenol, působí jako přírodní emollient, napomáhají pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou, chrání ji před vysycháním a činí ji krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.

 

Kosmetická řada První republika odkazuje na dlouholetou tradici výroby kosmetiky v Čechách a výrobky z této řady jsou krásné nostalgické dárky pro ženy.