Wine Spa dárkové balení - vlasový šampon a sprchový gelWine Spa dárkové balení - vlasový šampon a sprchový gel
Wine Spa dárkové balení - vlasový šampon a sprchový gel
Wine Spa dárkové balení - vlasový šampon a sprchový gel
Wine Spa dárkové balení - vlasový šampon a sprchový gel

Kosmetika Wine Spa – gel 200 ml a šampon 200 ml

SKU: BC070172
Běžná cena:
Prodejni cena 135,54 Kč
Prodejni cena bez DPH 135,54 Kč
Discount
Wine Spa - dárkové balení vinné kosmetiky s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy - Wine Spa. Sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml. Vinné lázně u vás doma.
 

Dárkový kosmetický balíček vinné kosmetiky Wine Spa - vlasový šampon 200 ml a sprchový gel 200 ml

Vinný sprchový gel s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy - novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera), které v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Vinný šampon s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy - novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o vlasy a vlasovou pokožku. Obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera), které v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a a snadnější rozčesávání vlasů.