Pivní koupelová sůl Pivrnec 990 gPivní koupelová sůl Pivrnec 990 g

Pivrnec pivní koupelová sůl 990 g

SKU: BC080061
Běžná cena:
Prodejni cena 73,55 Kč
Prodejni cena bez DPH 73,55 Kč
Discount
Pivní koupelová sůl 990 g s extrakty z pivních kvasnic a chmele Pivrnec s etiketou vytvořenou ve spolupráci s kreslířem Petrem Urbanem. Pravé Pivrncovy pivní lázně u vás doma.
 

Pivní koupelová sůl Pivrnec 990 g

Pivní koupelová sůl s extrakty z pivních kvasnic a chmele v plátěném sáčku. Koupelová sůl využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Obsahuje extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus), které mají popsány množství příznivých účinků. Blahodárná lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku. 

Tradice pivních lázní a pivní kosmetika

Tradice pití piva má dlouhé kořeny a podobně dlouhá je i tradice pivních lázní. Je pravděpodobné, že si tuto relaxační proceduru lidé dopřávali již během starověku. První zmínky o tom jsou starší více než 2 000 let. Jak známo, tehdejší pivo se však od toho dnešního velmi lišilo a například s přidáváním chmele se začalo nejspíše až během 8. století. Původní pivní lázně se tedy od těch současných lišily, neboť právě role chmele je v nich nezastupitelná.

Číst dál...