Pánská kosmetika - dárkové balení - pro GentlemenaPánská kosmetika - dárkové balení - pro Gentlemena

Sada pěna 500ml, šampon 200ml, gel 250ml - ošatka pro gentlemana

SKU: BC125041
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Prodejni cena bez DPH 329,75 Kč
Discount
Bohemia Gifts - kosmetické dárkové balení pro muže - pro Gentlemana. Sprchový gel 250 ml s pumpičkou, vlasový šampon 200 ml a koupelová pěna 500 ml s vůní moon man. Baleno v plátěné ošatce, kterou je možné dále využít a bude krásnou dekorací do vaší koupelny.
 

Pánské kosmetické dárkové balení "Kosmetika pro Gentlemana" - moon man

Koupelová pěna s olivovým olejem a podmanivou vůní 500 ml. Koupelová pěna s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný ke koupeli celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu. Použití: Dávkujte do koupele  dle požadavku na množství pěny. Po koupeli osprchujte čistou vodou. Dermatologicky testováno

Krémový vlasový šampon s olivovým olejem a podmanivou vůní 200 ml. Krémový vlasový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny druhy vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a vlasové pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu. Použití: Dávkujte na vlhké vlasy a po umytí opláchněte vodou. Dermatologicky testováno.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a podmanivou vůní 250 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu. Použití: Dávkujte na vlhké tělo a po umytí opláchněte vodou. Dermatologicky testováno.

Ručně vyráběný látkový košík - dekorace a vybavení do koupelny.