Kosmetický balíček pro muže - Western saloon
Kosmetický balíček pro muže - Western saloon
Kosmetický balíček pro muže - Western saloon
Kosmetický balíček pro muže - Western saloon
Kosmetický balíček pro muže - Western saloon

Sada kniha Western saloon – gel 200 ml a šampon 200 ml

SKU: BC190054
Běžná cena:
Prodejni cena 123,14 Kč
Discount
Kosmetický balíček pro muže Western saloon je dárek pro milovníky kovbojek a indiánů. Kosmetická sada v provedení kniha, kde si po odklopení přední strany krabičky můžete přečíst několik vtipů o kovbojích a indiánech, obsahuje pánský sprchový gel a vlasový šampon s olivovým olejem.
 

Kosmetický balíček pro muže - kniha Western saloon

Krémový sprchový gel s olivovým olejem 200 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.

Krémový vlasový šampon s olivovým olejem 200 ml. Krémový vlasový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku, napomáhá ochraně vlasů a vlasové pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.

 

Dárková kosmetická sada má přední stranu odklopnou jako kniha a můžete si zde přečíst několik veselých vtipů o kovbojích a indiánech.

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.