Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro cyklistuDárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro cyklistu
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro cyklistu
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro cyklistu

Kosmetická sada kniha pro cyklistu – gel 200 ml a šampon 200 ml

SKU: BC860025
Běžná cena:
Prodejni cena 123,14 Kč
Prodejni cena bez DPH 123,14 Kč
Discount
Dárkové balení kosmetiky - pro cyklistu. Kosmetický dárkový balíček - sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml s olivovým olejem - v netradičním balení - kniha pro cyklistu. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých cyklistických vtipů.
 

Dárkový kosmetický balíček pro cyklistu - sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml

Krémový sprchový gel s olivovým olejem 200 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.

Krémový vlasový šampon s olivovým olejem 200 ml. Krémový vlasový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku, napomáhá ochraně vlasů a vlasové pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.