Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro gentlemanyDárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro gentlemany
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro gentlemany
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro gentlemany
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha pro gentlemany

Sada kniha pro gentlemana – gel 200 ml a šampon 200 ml

SKU: BC126029
Běžná cena:
Prodejni cena 114,88 Kč
Prodejni cena bez DPH 114,88 Kč
Discount
Dárkové balení kosmetiky pro muže - Gentleman. Kosmetický dárkový balíček - sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml s olivovým olejem - v netradičním balení - kniha pro gentlemany. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých vtipů o mužích.
 

Dárkový kosmetický balíček pro muže - kniha pro Gentlemany - sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml

Krémový sprchový gel s olivovým olejem 200 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.

Krémový vlasový šampon s olivovým olejem 200 ml. Krémový vlasový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku, napomáhá ochraně vlasů a vlasové pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.