fbpx
Dárkové balení - kosmetika oliva - sprchový gel + vlasový šamponDárkové balení - kosmetika oliva - sprchový gel + vlasový šampon
Dárkové balení - kosmetika oliva - sprchový gel + vlasový šampon
Dárkové balení - kosmetika oliva - sprchový gel + vlasový šampon
Dárkové balení - kosmetika oliva - sprchový gel + vlasový šampon

Dárkové kosmetická sada - oliva - gel a šampon


BC077007

Bohemia Herbs - kosmetika oliva. Dárkové balení kosmetiky s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů - sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml. Olivová kosmetika zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky.
98,35 Kč


Popis

Dárkové balení kosmetiky s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů obsahuje sprchový gel 250 ml + vlasový šampon 250 ml

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 250 ml. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura je doplněna i o ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky.

Olejový šampon s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 250 ml. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura je doplněna i o ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky.

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.