Vážení zákazníci, v současné složité situaci dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky dodáme přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme všem za trpělivost, pokud je doba dodání delší. Snažíme se dodávat co nejrychleji s vypětím všech sil.

Sada pěnivých šumivých koulí v plechové vaničce

Šumivé pěnivé koule 95 g - 12 ks a vanička

SKU: BC190419
Běžná cena:
Prodejni cena 908,26 Kč
Prodejni cena bez DPH 908,26 Kč
Discount
Sada 12 kusů ručně vyráběných šumivých pěnivých koulí v plechové vaničce. Šumivá pěnivá koule se efektně a bouřlivě rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše šumivá bomba pění, myje a nezanáší vanu.
 

Sada šumivých pěnivých koulí v plechové vaničce - 12 ks

Šumivá pěnivá přísada do koupele. Unikátní přísada do koupele, která se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky, olejové ošetřující látky a příjemnou vůni, která neobsahuje sledované alergeny. Je plnohodnotnou koupelovou přísadou, která nejen efektně šumí a voní, ale obsahuje i složky, které kvalitně a jemně myjí pokožku a pomáhají ji chránit před nadměrným vysušováním. Koupelová vana bude po použití čistá bez mastných a obtížně rozpustných usazenin. Použití: Dle požadavku na intenzitu pěny vložte do teplé vody přípravek v množství až 100 g na 30 litrů lázně. Napouštěním nebo mechanickým pohybem vznikne bohatá pěna. Po koupeli se osprchujte čistou vodou.

Váha 1 ks: 95 g

Průměr 1 ks: 6 cm

Plechová vanička obsahuje 12 kusů šumivých koulí vždy po 2 kusech od druhů:

  • jahoda - s ovocným extraktem
  • borůvka - s ovocným extraktem
  • pivo - s extrakty z pivních kvasnic a chmele
  • konopí - s konopným olejem
  • levandule - s bylinným extraktem
  • jablko a skořice - s bylinným extraktem