Cestovní balení - kosmetika šípek a růže

Botanica cestovní balení – gel 75ml, šampon 75ml, mléko 75ml - růže

SKU: BC190037
Běžná cena:
Prodejni cena 156,20 Kč
Prodejni cena bez DPH 156,20 Kč
Discount
Cestovní sada kosmetiky s extraktem šípku a růže obsahuje sprchový gel 75 ml, šampon 75 ml a tělové mléko 75 ml. Travel pack růžové kosmetiky vhodný pro cestování do letadla a jako malé balení na cesty.
 

Travel pack - cestovní balení kosmetiky s etrakty z šípku a růže

Cestovní kosmetické balení vhodné pro cestování, které můžete vzít s sebou do letadla a projdete kontrolou.

Botanica Bohemia - krémový sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 75 ml. Jemný přípravek osobní hygieny vhodný k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Botanica Bohemia - vlasový šampon s extrakty z šípků a květů růže 75 ml. Jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů. Speciální složení přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě. Přípravek obsahuje extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky, přispívající k šetrnému mytí vlasů a napomáhají je udržovat přirozeně hebké a jemné.

Botanica Bohemia - tělové mléko s extrakty z šípků a květů růže 75 ml. Kvalitní olejové komponenty v receptuře, které jsou doplněny o extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), působí jako přírodní emollient, napomáhají pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou, chrání ji před vysycháním a činí ji krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.