Bohemia Natur - bylinná koupelová sůl - heřmánekBohemia Natur - bylinná koupelová sůl - heřmánek

Koupelová sůl s bylinkami 260 g - heřmánek

SKU: BC610006
Běžná cena:
Prodejni cena 98,35 Kč
Discount
Bylinná koupelová sůl s květy heřmánku, měsíčku zahradního a mateřídoušky a s filtračním sáčkem balená ve skleněném obalu. Relaxační koupel u vás doma, ve které vylouhujete blahodárné bylinky.
 

Koupelová sůl s bylinami 260 g - heřmánek, mateřídouška a měsíček - a filtračním sáčkem

Koupelová sůl s bylinkami pro přípravu blahodárně působící lázně. Obsahuje květy heřmánku (Matricaria Flos), měsíčku zahradního (Calendulae) a mateřídouškou (Serpylli Herba). Lázeň s teplou vodou a podmanivou vůní stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku. Použití: Do filtračního sáčku přidáme sůl s bylinou (dle potřeby) a necháme vylouhovat v teplé lázni do rozpuštění. Po koupeli vyčistíme, vypereme a připravíme filtrační sáček pro další použití. Po koupeli se osprchujeme čistou vodou.

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.