Dárkové balení - kosmetika s magneziovou solí - černý rybíz a fialové květyDárkové balení - kosmetika s magneziovou solí - černý rybíz a fialové květy

Magneziová kosmetická sada - černý rybíz a květy

SKU: BC610201
Běžná cena:
Prodejni cena 131,40 Kč
Prodejni cena bez DPH 131,40 Kč
Discount
Dárková kosmetická sada s magneziovou solí. Sprchový gel 200 ml a koupelová sůl 150 g s magneziovou solí a podmanivou vůní černého rybízu a fialových květů. S prospěšným hořčíkem na pokožku.
 

Dárkové balení - kosmetika s magneziovou solí - sprchový gel 200 ml a koupelová sůl 150 g - s vůní černého rybízu a lotosového květu

Sprchový 200 ml gel - s vůní černého rybízu a lotosového květu. Velice jemný přípravek každodenní osobní hygieny vhodný k mytí celého těla i vlasů. Dle posledních poznatků o prospěšnosti hořčíku je receptura doplněna o kvalitní magneziovou sůl. Díky svému složení pomáhá chránit pokožku před nadměrným vysušováním při mytí, které je šetrné a přitom účinné. Má podmanivou a moderní vůni, která osvěžuje a zanechává příjemný pocit.  

Koupelová sůl s přídavkem soli magneziové 150 g pro ošetřující blahodárnou koupel celého těla. Lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí, podporuje čistící účinky na pokožku a prospívá dokonalé hygieně i relaxaci. Napomáhá i snazšímu odstraňování ztvrdlých částí pokožky.