Vážení zákazníci, v současné složité situaci dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky dodáme přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

Dárkové balení - kosmetika s magneziovou solí - brusinky a bílý čajDárkové balení - kosmetika s magneziovou solí - brusinky a bílý čaj

Magneziová kosmetická sada - brusinky a čaj

SKU: BC610202
Běžná cena:
Prodejni cena 131,40 Kč
Prodejni cena bez DPH 131,40 Kč
Discount
Dárková kosmetická sada s magneziovou solí a prospěšným vlivem hořčíku. Sprchový gel 200 ml a koupelová sůl 150 g s magneziovou solí a podmanivou vůní brusinek a bílého čaje. Osvěžuje a zanechává příjemný pocit.
 

Dárkové balení - kosmetika s magneziovou solí - sprchový gel 200 ml a koupelová sůl 150 g - s vůní bílého čaje a brusinek

Sprchový 200 ml gel - s vůní bílého čaje a brusinek. Velice jemný přípravek každodenní osobní hygieny vhodný k mytí celého těla i vlasů. Dle posledních poznatků o prospěšnosti hořčíku je receptura doplněna o kvalitní magneziovou sůl. Díky svému složení pomáhá chránit pokožku před nadměrným vysušováním při mytí, které je šetrné a přitom účinné. Má podmanivou a moderní vůni, která osvěžuje a zanechává příjemný pocit.  

Koupelová sůl s přídavkem soli magneziové 150 g pro ošetřující blahodárnou koupel celého těla. Lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí, podporuje čistící účinky na pokožku a prospívá dokonalé hygieně i relaxaci. Napomáhá i snazšímu odstraňování ztvrdlých částí pokožky.