Dárkové balení - sprchové gely a dekorační obrázek - mapaDárkové balení - sprchové gely a dekorační obrázek - mapa

Kosmetická sada sprchové gely a obrázek - mapa

SKU: BC860001
Běžná cena:
Prodejni cena 197,52 Kč
Prodejni cena bez DPH 197,52 Kč
Discount
Dárkové balení kosmetiky - 3 druhy sprchových gelů 200 ml (pivní, konopný a s aquaminerály) doplněné o dekorativní obrázek staré mapy Evropy z roku 1893 - 22 x 19 cm k zavěšení na zeď.
 

Dárkové balení kosmetiky - 3x sprchový gel 200 ml a dekorační obrázek k zavěšení

Konopný sprchový gel 200 ml - jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Obsahuje kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Sprchový gel s extrakty z pivních kvasnic a chmele 200 ml - pivní sprchový gel s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml - moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca).

Dekorativní obrázek 22 x 19 cm - mapa Evropy 1893. Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm