Dárkové balení Neopouštěj domov - kosmetika z šípku a růže a dekorativní obrázekDárkové balení Neopouštěj domov - kosmetika z šípku a růže a dekorativní obrázek
Dárkové balení Neopouštěj domov - kosmetika z šípku a růže a dekorativní obrázek
Dárkové balení Neopouštěj domov - kosmetika z šípku a růže a dekorativní obrázek
Dárkové balení Neopouštěj domov - kosmetika z šípku a růže a dekorativní obrázek

Dárková kosmetická sada s obrázkem – šípky a růže

SKU: BC610214
Běžná cena:
Prodejni cena 147,93 Kč
Prodejni cena bez DPH 147,93 Kč
Discount
Dárkové kosmetické balení Neopouštěj domov ... sprchový gel 200 ml a koupelová lázeň 200 ml s extraktem z šípku a růže, doplněné o dekorativní obrázek 13 x 24 cm k zavěšení na zeď. Krásný dárek pro ženu.
 

Dárkové balení Neopouštěj domov ... - kosmetika s extraktem šípku a růže a dekorativní obrázek

Sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Krémová koupelová lázeň s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Jemný přípravek osobní hygieny, vhodný i k velmi časté hygieně těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacena o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Nikdy neopouštěj domov bez pusy a krásných slov .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm