Dárkové balení - kofeinová kosmetika Coffee SpaDárkové balení - kofeinová kosmetika Coffee Spa
Dárkové balení - kofeinová kosmetika Coffee Spa
Dárkové balení - kosmetika Coffee

Dárková sada kofeinové kosmetiky Coffee Spa

SKU: BC126043
Běžná cena:
Prodejni cena 205,79 Kč
Prodejni cena bez DPH 205,79 Kč
Discount
Dárkové balení kofeinové kosmetiky Coffee Spa. Koupelová lázeň 250 ml, dárkový sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml s kofeinem . Relaxujte při domácí lázni s vůní kávy.
 

Dárkové balení - kosmetika COFFEE

Krémová lázeň 250 ml s kofeinem a olivovým olejem.. Moderní přípravek osobní hygieny, využívající nejnovější poznatky o působení kofeinu v kosmetice. Je vhodný pro vytvoření kvalitní koupele celého těla včetně vlasů. Obsahuje i kosmetický olej z oliv (Olea Europaea) a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky při koupeli a zanechá je jemnou, provoněnou a v dobré kondici.

Sprchový gel 200 ml s kofeinem a olivovým olejem - využívající nejnovější poznatky o působení kofeinu v kosmetice. Je vhodný k mytí celého těla. Obsahuje kosmetický olej z oliv (Olea Europaea) a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky při mytí a zanechává ji hebkou a jemnou a v dobré kondici.

Vlasový šampon s kofeinem 200 ml - využívající nejnovější studie o působení kofeinu na vlasové folikuly. Je vhodný pro všechny druhy vlasů. Receptura obsahuje látky zabraňující nadměrnému vysušování vlasové pokožky a vlasů při mytí a zanechává je hebké a jemné.