Vážení zákazníci, v současné složité situaci dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky dodáme přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

Dárkové balení Mama Hotel - kosmetika levandule a obrázek Dárkové balení Mama Hotel - kosmetika levandule a obrázek
Dárkové balení Mama Hotel - kosmetika levandule a obrázek
Dárkové balení Mama Hotel - levandulová kosmetika a dekorativní obrázek

Dárková kosmetická sada a obrázek – Mama Hotel

SKU: BC610210
Běžná cena:
Prodejni cena 147,93 Kč
Prodejni cena bez DPH 147,93 Kč
Discount
Dárkové kosmetické balení Mama Hotel - levandulový sprchový gel 200 ml a koupelová lázeň 200 ml s bylinným extraktem a vůní levandule, doplněné o dekorativní obrázek Mama Hotel 13 x 24 cm k zavěšení na zeď.
 

Dárkové balení Mama Hotel - levandulová kosmetika a dekorativní obrázek

Krémový sprchový gel s kofeinem a olivovým olejem 200 ml. Sprchový gel využívající nejnovější poznatky o působení kofeinu v kosmetice. Je vhodný k mytí celého těla. Obsahuje kosmetický olej z oliv (Olea Europaea) a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky při mytí a zanechává ji hebkou a jemnou a v dobré kondici.

Koupelová pěna s kofeinem a olivovým olejem 200 ml. Moderní přípravek osobní hygieny, využívající nejnovější poznatky o působení kofeinu v kosmetice. Je vhodný pro vytvoření kvalitní koupele celého těla včetně vlasů. Obsahuje i kosmetický olej z oliv (Olea Europaea) a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky při koupeli a zanechá je jemnou, provoněnou a v dobré kondici.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Mama Hotel, otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm