Vážení zákazníci, v současné složité situaci dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky dodáme přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

Ručně vyráběné mýdlo 80 g v krabičce (váza) - růže

Toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce (váza) - růže

SKU: BC190174
Běžná cena:
Prodejni cena 98,35 Kč
Prodejni cena bez DPH 98,35 Kč
Discount
Ručně vyráběné toaletní mýdlo s extraktem z bylin a vůní růže, které je balené v plechové krabičce, která je praktickou podložkou pod mýdlo na umydlo a pěknou dekorací do vaší koupelny.
 

Ručně vyráběné tuhé mýdlo 80 g v plechové krabičce - růže

Toaletní mýdlo 80 g extraktem z bylin a vůní růže. Jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Toaletní mýdlo je baleno v designové plechové krabičce s obrázkem, která může sloužit jako podložka pod mýdlo na vašem umyvadle. Mýdlo tak nezašpiní vaše umydlo a krabička je i krásnou dekorací do vaší koupelny.