Vážení zákazníci, v reakci na nařízení Bezpečnostní rady státu dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky mohou být odeslány přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

První republika tělové mléko 250 ml - levandule

První republika tělové mléko 250 ml - levandule

SKU: BC001034
Běžná cena:
Prodejni cena 65,29 Kč
Prodejni cena bez DPH 65,29 Kč
Discount
První republika tělové mléko 250 ml s extraktem z bylin a vůní levandule. Kvalitní složení napomáhá pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou.
 

První republika tělové mléko s extraktem z bylin a vůní levandule 250 ml

Kvalitní olejové komponenty v receptuře, které jsou doplněny o extrakty z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.) a vitamín panthenol, působí jako přírodní emollient, napomáhají pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou, chrání ji před vysycháním a činí ji krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.

 

Kosmetická řada První republika odkazuje na dlouholetou tradici výroby kosmetiky v Čechách a výrobky z této řady jsou krásné nostalgické dárky pro ženy.