Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.

Dětská kosmetika pro dívky - malé vílyDětská kosmetika pro dívky - malé víly
Dětská kosmetika pro dívky - malé víly
Dětská kosmetika pro dívky - malé víly
Dětská kosmetika pro dívky - malé víly

Dětská dárková kosmetická sada - víly

SKU: BC125018
Prodejni cena 114,88 Kč
Dárkové balení dětské kosmetiky pro malé víly - dětský sprchový gel 250 ml a dětský vlasový šampon 250 ml pro holčičky. Obrázky víly Zuzanky a Johanky na etiketách výrobků.
 

Dětská kosmetická dárková sada - malé víly

Dětský vlasový šampon 250 ml - jahoda. Nová formulace látek a ovocných extraktů zajišťujících jemné a účinné mytí dětských vlasů a vlasové pokožky. Použité plodové extrakty z jahody (Fragaria Vesca) a meruňky (Prunus Armeniaca) obsahují ovocné kyseliny, vitamíny, minerály, proteiny a další přírodní látky.

Dětský sprchový gel 250 ml - jahoda. Dětský krémový sprchový gel s vůní jahody. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující olivový olej a ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky, které v komplexu napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.