Bohemia Gifts - dětská kosmetiská sada - malý šikulaBohemia Gifts - dětská kosmetiská sada - malý šikula
Bohemia Gifts - dětská kosmetiská sada - malý šikula
Bohemia Gifts - dětská kosmetiská sada - malý šikula
Bohemia Gifts - dětská kosmetiská sada - malý šikula

Dětská kosmetická sada gel a šampon - malý šikula


BC127020

Dárkové balení dětské kosmetiky pro kluky - malý šikula. Dárková sada obsahuje dětský sprchový gel 250 ml a dětský sprchový šampon 250 ml pro kluky. Jemná dětská kosmetika vyrobená v ČR.
114,88 Kč


Popis

Dárková sada dětské kosmetiky Malý šikula - sprchový gel a šampon

Dětský krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z mořské řasy 250 ml. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Dětský krémový sprchový šampon s olivovým olejem 250 ml. Dětský krémový sprchový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravk, napomáhá ochraně vlasů a vlasové pokožky před vysušováním a zároveň pokožku udržuje v hebkém a jemném stavu.

Věk: 3+

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.