Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.

Dárkové balení - kosmetika CactusDárkové balení - kosmetika Cactus

Kosmetická sada sprchový gel a mýdlo 30 g - Cactus

SKU: BC123010
Prodejni cena 106,61 Kč
Dárkové balení kosmetiky Cactus - dárkový sprchový gel 200 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g s extraktem z mořské řasy. Krásný kosmetický dárek pro ženy.

Vyrobeno v ČR.
 

Dárkové balení Cactus - sprchový gel 200 ml + ručně vyráběné mýdlo 30 g

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca). Použití: Dávkujte na vlhké tělo a po umytí osprchujte vodou. Dermatologicky testováno.

Toaletní mýdlo 30 g - ručně vyráběné toaletní mýdlo s příjemnou vůní. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.