Kosmetické dárkové balení - Růžové sněníKosmetické dárkové balení - Růžové snění
Kosmetické dárkové balení - Růžové snění
Kosmetické dárkové balení - Růžové snění

Sada pěna 500ml, šampon 200ml, gel 250ml - růžové snění

SKU: BC702017
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Prodejni cena bez DPH 329,75 Kč
Discount
Kosmetické dárkové balení v látkovém košíku - Růžové snění. Kosmetická sada obsahuje sprchový gel 250 ml, vlasový šampon 200 ml a koupelová pěna 500 ml s extraktem šípku a květů růže.
 

Dárkové balení "Růžové snění" - kosmetika s extrakty šípku a květů růže

Koupelová pěna s extrakty z šípků a květů růže 500 ml. Jemný přípravek osobní hygieny, vhodný i k velmi časté hygieně těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacena o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Vlasový šampon s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů. Speciální složení přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě. Přípravek obsahuje extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky, přispívající k šetrnému mytí vlasů a napomáhají je udržovat přirozeně hebké a jemné.

Sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 250 ml. Jemný přípravek osobní hygieny vhodný k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Baleno v plátěné ošatce, která bude krásnou dekorací do vaší koupelny.