Kosmetické dárkové balení - V objetí arganového olejeKosmetické dárkové balení - V objetí arganového oleje
Kosmetické dárkové balení - V objetí arganového oleje
Kosmetické dárkové balení - V objetí arganového oleje

Sada pěna 500ml, šampon 200ml, gel 250ml v objetí arganového oleje

SKU: BC055023
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Prodejni cena bez DPH 329,75 Kč
Discount
Kosmetické dárkové balení v plátěném košíku - v objetí arganového oleje. Kosmetická sada obsahuje sprchový gel 250 ml, vlasový šampon 200 ml a koupelová pěna 500 ml s arganovým olejem.
 

Dárkové balení kosmetiky "V objetí arganového oleje" - kosmetika argan obsahuje:

Koupelová pěna s arganovým olejem 500 ml. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité (Argania spinosa), který působí jako přírodní emollient a pomáhá zjemňovat účinek aktivních složek na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Vlasový šampon s arganovým olejem 250 ml. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o vlasy a vlasovou pokožku. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité (Argania spinosa), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje účinek aktivních složek na vlas a napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná aditiva zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a snadnější rozčesávání vlasů.

Sprchový gel s arganovým olejem 250 ml. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité (Argania spinosa), který působí jako přírodní emollient a pomáhá zjemňovat účinek aktivních složek na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Baleno v plátěné ošatce, které bude krásnou dekorací do vaší koupelny.