Velkoobchod - kosmetika a dárky

Jako výrobce nabízíme našim partnerům odběr za velkoobchodní ceny. Velkoobchodní ceny platí pouze pro maloobchodníky, kteří naše produkty dále nabízejí k prodeji finálním zákazníkům.

Můžete si objednat návštěvu našeho obchodního zástupce, který vám představí naši nabídku, doveze tištěný katalog a poskytne náležitý servis. Schůzku si můžete objednat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi vás budeme kontaktovat. Jste-li velkoobchod nebo máte jiný dotaz týkající se distribuce našich výrobků, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Maloobchodníkům nabízíme i možnost nakupovat přes eshop:

  • 1. Zaregistrujte se v našem eshopu - registrace
  • 2. Na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete adresu vašeho obchodu a kopii živnostenského listu, popř. výpis z obchodního rejstříku a výpis o DIČ.
  • 3. Následně vám budou v našem systému aktivovány snížené ceny pro maloobchodní, o čemž budete informováni emailem.

 

Jste-li velkoobchod nebo máte jiný dotaz týkající se distribuce našich výrobků, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

EXPORT

Stále hledáme nové obchodní partnery v zahraničí a velice rádi přizpůsobíme výrobky vašemu trhu. Nabízíme naše výrobky s etiketami v angličtině, popř. se štítky ve vašem jazyce. Pokud máte zájem o import našich výrobků, kontaktujte nás prosím na emailu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (p. Martin Vondráček).