Reklamní předměty Bohemia Gifts

Naše společnost je výrobcem kosmetiky, dárků a dekorací. Druhá část naší společnosti je reklamní agetura s vlastním grafickým studiem. Potisk předmětů a tisk etiket provádíme v naší vlastní tiskárně a proto jsme schopni nabídnout reklamní dárky pro firmy i v malých sériích. Díky našemu vybavení a grafickému studiu můžeme vytvořit reklamní dárek pro vaši firmu téměř z každého dárku, který naleznete v naší nabídce BOHEMIA GIFTS.

V naší nabídce tak naleznete reklamní kosmetiku, firemní dárky s potiskem (propisky, otvíráky, dřevěné dekorace), firemní vánoční dárky, reklamní textil nebo suvenýry pro turisty s obrázkem vašeho města, obce nebo turistického místa.

Vaše logo dolepíme na jakýkoli výrobek z nabídky Bohemia Gifts nebo vytvoříme potisk a etiketu plně ve vašem designu. Více o naší nabídce se dozvíte na stránce www.reklama.bohemiagifts.cz nebo nás kontaktovat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Reklamní předměty Bohemia Gifts
 

Mezi reklamními dárky naleznete také chutné dárky jako jsou čokolády v obalu ve vašem designu nebo dárková vína s vaší etiketou. Hodnotné dárky pro vaše klienty můžete vybírat z nabídky v sekci dárkové boxy a bedýnky. Tyto dárkové boxy opatříme vaší vizitkou nebo komplimentkou.