Tričko s vaším potiskemTričko s vaším potiskem

Tričko s vaším obrázkem - potiskem

SKU: T-VL
Běžná cena:
Prodejni cena 247,11 Kč
Prodejni cena bez DPH 247,11 Kč
Discount
Tričko s vlastním potiskem. Váš originální nápad natiskneme na bavlněné tričko a realizujeme tak vaše vlastní tričko s potiskem. Trička s vaším vlastním obrázkem.
 
Velikost trička - klasik
Barva trička - klasik
Velikost trička - dámský střih
Barva trička - dámský střih
Tisk vpředu
Tisk na záda
Instrukce k tisku:

Originální tričko s potiskem vaším obrázkem

Nabízíme potisk 100% bavlněných triček vaším vlastním obrázkem a textem na hrudi či na zádech. Obrázky mohou být plnobarevné (v CMYK). Maximální rozměr potisku je 25 x 50 cm (šířka x výška), maximální počet slov je omezen šířkou tisku. Obrázek můžeme barevně přizpůsobit barvě trička.

Tisk provádíme digitální inkoustovou technologií na textilie. Dle výrobce tiskárny je stálost barev zaručena při praní do 40°C za použití běžných pracích prášků.

Objednávku dokončete v našem eshopu (výběr velikosti trička, barvy, popř. text). Váš obrázek a instrukce zašlete spolu se svým jménem na email eshop@bohemiagifts.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte číslo objednávky. OBRÁZEK MUSÍ BÝT V KVALITĚ VHODNÉ PRO TISK! Obrázky a fotografie stažené z internetu nejsou pro tisk vhodné - mají špatnou kvalitu a jejich použití většinou porušuje autorská práva.

Informujte nás prosím, pokud vyžadujete náhled před tiskem ke korektuře.

V případě objednávek většího množství (12 a více kusů) je možné vybírat z širší barevné škály triček. Tyto objednávky budeme řešit individuelně. Napište nám email na : eshop@bohemiagifts.cz a my vás budeme kontaktovat.