Dárkové balení kosmetika levandule - sprchový gel + mýdlo + patchworkDárkové balení kosmetika levandule - sprchový gel + mýdlo + patchwork

Bohemia Herbs dárková sada levandule – gel, mýdlo a patchwork

Kód zboží: BC070193

Dárkové balení levandulové kosmetiky - krémový sprchový gel 250 ml a toaletní mýdlo 100 g s bylinným extraktem a vůní levandule doplněné o patchwork ve tvaru srdíčka. Kosmetika levandule s příjemnou vůní pro každodenní použití.

Vyrobeno v České republice.
131,40 Kč


Popis

Dárkové balení - kosmetika levandule

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule 250 ml. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

Toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní levandule 100 g. Jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Patchwork - dekorace