Dárkové balení kosmetika levandule - sprchový gel + mýdlo + patchworkDárkové balení kosmetika levandule - sprchový gel + mýdlo + patchwork

Kosmetika levandule dárkové balení - sprchový gel + mýdlo + patchwork

Kód zboží: BC70193

Dárkové balení levandulové kosmetiky - krémový sprchový gel 250 ml, toaletní mýdlo 100 g a patchwork. Kosmetika s extraktem z bylina a vůní levandule.

Vyrobeno v České republice.
159,00 Kč


Popis

Dárkové balení - kosmetika levandule

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule 250 ml. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

Toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní levandule 100 g. Jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Patchwork - dekorace