Dárkové balení kozí kosmetiky - sprchový gel a vlasový šampon Dárkové balení kozí kosmetiky - sprchový gel a vlasový šampon

Bohemia Herbs – kozí kosmetika - sprchový gel a šampon

Kód zboží: BC044014

Dárkové balení kozí kosmetikys extrakty z medu a kozího mléka obsahuje krémový sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml. Dále obsahuje kosmetický olej z oliv a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky.
98,35 Kč


Popis

Dárkové balení kosmetiky s extrakty z medu a kozího mléka obsahuje sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml

Krémový sprchový gel s extrakty z medu a kozího mléka 250 ml. Jemný prostředek moderní osobní hygieny. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné (Apis mellifica) a extraktu z kozího mléka, které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Vlasový šampon s extrakty z medu a kozího mléka 250 ml. Jemný prostředek moderní osobní hygieny. Je vhodný pro všechny druhy vlasů. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné (Apis mellifica) a extraktu z kozího mléka, které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a vlasové pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.