Dárkové balení - kosmetika s magneziovou solí - aqua & mineralsDárkové balení - kosmetika s magneziovou solí - aqua & minerals

Magneziová kosmetická sada - aqua a minerály

Kód zboží: BC610203

Dárková kosmetická sada s magneziovou solí a extraktem z mořské řasy. Sprchový gel 200 ml a koupelová sůl 150 g s magneziovou solí a extraktem z mořské řasy šetrně myje a ošetřuje pokožku.
131,40 Kč


Popis

Dárkové balení - kosmetika s magneziovou solí a extraktem z mořské řasy - sprchový gel 200 ml a koupelová sůl 150 g - aqua & minerals

Sprchový gel s magneziovou solí a aquaminerály 200 ml. Velice jemný přípravek v každodenní osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla i vlasů. Dle posledních poznatků o prospěšnosti hořčíku je receptura doplněna o kvalitní magneziovou sůl a extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca). Díky svému složení pomáhá chránit pokožku před nadměrným vysušováním při mytí, které je šetrné a přitom účinné.

Koupelová sůl s přídavkem soli magneziové 150 g a extraktu z vodní řasy (Ulva lactuca) pro ošetřující blahodárnou koupel celého těla. Lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí, podporuje čistící účinky na pokožku a prospívá dokonalé hygieně i relaxaci. Napomáhá i snazšímu odstraňování ztvrdlých částí pokožky.

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.