Dárkové balení sprchový gel a vlasový šampon - s kokosovým olejemDárkové balení sprchový gel a vlasový šampon - s kokosovým olejem

Kosmetická sada kokos - sprchový gel a šampon

Kód zboží: BC066008

Dárkové balení kosmetiky s kokosovým olejem - sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml. Kosmetika je obohacena o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského.
98,35 Kč


Popis

Dárkové balení kosmetiky s kokosovým olejem obsahuje sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml

Sprchový gel s kokosovým olejem 250 ml. Je obohacen o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae) a olej z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Vlasový šampon s kokosovým olejem 250 ml. Jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů. Speciální složení přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě. V přípravku je kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae) a olej z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea), které s dalšími ošetřujícími složkami přispívající k šetrnému mytí vlasů i vlasové pokožky a napomáhají je udržovat přirozeně hebké a jemné.

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.