Dárkové balení Wine Spa - vlasový šampon + lázeň + mýdloDárkové balení Wine Spa - vlasový šampon + lázeň + mýdlo

Dárkové balení Wine Spa - vlasový šampon, olejová lázeň a mýdlo

Kód zboží: BC8134

Vinná kosmetika s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy. Vinné lázně s extrakty z hroznů přímo u vás doma.
199,00 Kč
Prodejni cena bez DPH 164,46 Kč


Popis

Dárkové balení vinné kosmetiky Wine Spa - vlasový šampon 250 ml + olejová lázeň 500 ml + toaletní mýdlo 70 g

Vinný šampon s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy - novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o vlasy a vlasovou pokožku. Obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera), které v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a a snadnější rozčesávání vlasů.

Vinná lázeň s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy - novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera), které v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.  

Vinné toaletní mýdlo s glycerinem a extraktem z vinné révy. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extraktem z hroznů vinné révy (Vitis vinifera). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.