Dárkové balení Miluji život - kosmetika s extrakty z mořské řasy a dekorativní obrázekDárkové balení Miluji život - kosmetika s extrakty z mořské řasy a dekorativní obrázek
Dárkové balení Miluji život - kosmetika s extrakty z mořské řasy a dekorativní obrázek
Dárkové balení Miluji život - kosmetika s extrakty z mořské řasy a dekorativní obrázek

Bohemia Gifts - dárkové balení Miluji - kosmetika z moře a dekorativní obrázek

Kód zboží: BC610208

Dárkové balení Miluji ... kosmetika - sprchový gel 200 ml a koupelová lázeň 200 ml s extraktem z mořských řas, doplněné o dekorativní obrázek 13 x 24 cm k zavěšení na zeď. Skvělý dárek z lásky.
179,00 Kč


Popis

Dárkové balení Miluji život ... - kosmetika s extraktem z mořských řas a dekorativní obrázek

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca).

Krémová lázeň s olivovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml.  Jemný prostředek osobní hygieny vhodný ke koupeli celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Miluji život, protože mi dal TEBE. Tebe miluji, protože ty jsi můj život .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm