Dárkové balení - konopná kosmetika a dekorativní obrázek PřátelstvíDárkové balení - konopná kosmetika a dekorativní obrázek Přátelství
Dárkové balení - konopná kosmetika a dekorativní obrázek Přátelství
Dárkové balení - konopná kosmetika a dekorativní obrázek Přátelství

Dárková kosmetická sada s obrázkem - Přátelství

Dárkové balení kosmetiky - sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml s konopným olejem, doplněné o dekorativní obrázek 13 x 24 cm k zavěšení na zeď s tématem přátelství. Krásný retro dárek pro kamaráda nebo kamarádku.
147,93 Kč


Popis

Dárkové balení kosmetiky s konopným olejem a dekorativní obrázek na zavěšení

Konopný sprchový gel 200 ml - jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Obsahuje kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Konopný vlasový šampon 200 ml - jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Obsahuje kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Přátelé jsou jako andělé .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm

 

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.