Dárkové balení kosmetiky levandule s dekoračním kachlíkemDárkové balení kosmetiky levandule s dekoračním kachlíkem

Dárková kosmetická sada levandule – gel, mýdlo a dekorace


BC125014

Dárkové balení levandulové kosmetiky - sprchový gel 200 ml, ručně vyráběné mýdlo 30 g a dekorační keramický kachlík s potiskem - 10 x 10 cm. Kosmetika s extraktem z bylina a vůní levandule.

Vyrobeno v České republice.
164,46 Kč


Popis

Dárkové balení levandule

Složení:

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule 200 ml. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

Toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní levandule 30 g. Jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Dekorační kachlík s potiskem - 10 x 10 cm, plně barevný potisk. Slouží jako dekorace, není podložkou.

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.