Dárkové balení Žít své sny - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázekDárkové balení Žít své sny - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek
Dárkové balení Žít své sny - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek
Dárkové balení Žít své sny - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek

Bohemia Gifts - dárkové balení - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek

Kód zboží: BC610212

Dárkové balení "Žít své sny ..." - kosmetika - sprchový gel 200 ml a koupelová lázeň 200 ml s kořeněnou vůní, doplněné o dekorativní obrázek 13 x 24 cm k zavěšení na zeď.
147,93 Kč


Popis

Dárkové balení Žít své sny ... - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek

Krémový sprchový gel 200 ml s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Krémová lázeň s olivovým olejem a podmanivou vůní 200 ml. Krémová lázeň s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný ke koupeli celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Dělej to, co tě udělá šťastným. Neboj se žít své sny .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm