Kosmetické dárkové balení - V objetí arganového olejeKosmetické dárkové balení - V objetí arganového oleje
Kosmetické dárkové balení - V objetí arganového oleje
Kosmetické dárkové balení - V objetí arganového oleje

Sada pěna 500ml, šampon 200ml, gel 250ml v objetí arganového oleje

SKU: BC055023
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Discount
Kosmetické dárkové balení v plátěném košíku - v objetí arganového oleje. Kosmetická sada obsahuje sprchový gel 250 ml, vlasový šampon 200 ml a koupelová pěna 500 ml s arganovým olejem.
 

Dárkové balení kosmetiky "V objetí arganového oleje" - kosmetika argan obsahuje:

Koupelová pěna s arganovým olejem 500 ml. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité (Argania spinosa), který působí jako přírodní emollient a pomáhá zjemňovat účinek aktivních složek na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Vlasový šampon s arganovým olejem 250 ml. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o vlasy a vlasovou pokožku. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité (Argania spinosa), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje účinek aktivních složek na vlas a napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná aditiva zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a snadnější rozčesávání vlasů.

Sprchový gel s arganovým olejem 250 ml. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité (Argania spinosa), který působí jako přírodní emollient a pomáhá zjemňovat účinek aktivních složek na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace aditiv zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Baleno v plátěné ošatce, které bude krásnou dekorací do vaší koupelny.

 

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.