Dárkové balení Art nouveau - 2x gel + mýdlo č.2Dárkové balení Art nouveau - 2x gel + mýdlo č.2

Dárkové balení kosmetika Art nouveau Alfons Mucha - 2x sprchový gel a toaletní mýdlo - č.2

Bohemia Gifts - kosmetika Alfons Mucha Art Nouvenau. Dárkové balení kosmetiky s obrázky Alfonse Muchy na etiketách - 2x sprchový gel 200 ml a toaletní mýdlo 125 g.

Romantický dárek pro ženy.
Kód zboží: BC1031

200,00 Kč
Prodejni cena bez DPH 165,29 Kč


Popis

Dárkové balení - kosmetika Alfons Mucha

 

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z medu a jogurtovou aktivní složkou 200 ml - je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktu z medu včely medonosné (Apis mellifica) na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.  

Krémové toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní růže 125 g - s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.  

Krémový sprchový gel s olivovým olejem 200 ml - s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.