Dárkové balení Art Nouveau - 2x sprchový gel + mýdlo č.1Dárkové balení Art Nouveau - 2x sprchový gel + mýdlo č.1

Art nouveau kosmetika Mucha - 2x sprchový gel a mýdlo

Kód zboží: BC001030

Bohemia Gifts - kosmetika Art nouveau. Dárkové balení kosmetiky s obrázky Alfonse Muchy na etiketách. Dva sprchové gely 200 ml a toaletní mýdlo 125 g.

Romantický dárek pro ženy.
165,29 Kč


Popis

Dárkové balení kosmetiky Alfons Mucha

Sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 200 ml - jemný přípravek osobní hygieny vhodný k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.  

Krémové toaletní mýdlo s extraktem z včelího medu a pšeničnými proteiny 125 g - jemné toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z medu včely medonosné (Apis mellifica) a látkami s pšeničnými proteiny. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.