Dárkové balení kosmetiky - konopný sprchový gel a vlasový šamponDárkové balení kosmetiky - konopný sprchový gel a vlasový šampon

Bohemia Herbs - konopná kosmetika - sprchový gel a šampon

Kód zboží: BC002802

Dárkové balení konopné kosmetiky - sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml. Kosmetika obsahuje kvalitní olej ze semen konopí, který zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou.
98,35 Kč


Popis

Dárkové balení konopné kosmetiky obsahuje sprchový gel 250 ml + vlasový šampon 250 ml

Konopný krémový sprchový gel s konopným olejem 250 ml. Obsahuje kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L., Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Sprchový gel je vhodný ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Konopný vlasový šampon s konopným olejem 250 ml. Speciální složení přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě. Díky originální receptuře s obsahem kvalitního oleje ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku i vlasy a napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné.