Boho Style - dárkové balení - kosmetika s extrakty z mořské řasyBoho Style - dárkové balení - kosmetika s extrakty z mořské řasy

Boho Style kosmetika - dárkové balení - sprchový gel, mýdlo a šampon - aqua

Kód zboží: BC610205

Boho Style - kosmetické dárkové balení - sprchový gel 250ml, toaletní mýdlo 145 g a vlasový šampon 250 ml s extrakty mořské řasy Ulva lactuca
205,79 Kč


Popis

Boho Style - dárkové balení - kosmetika Aqua

Sprchový gel s extraktem mořských řas 250 ml. Originální sprchový gel s produkty moře. Je vhodný k mytí celého těla. Nová receptura obsahuje extrakt řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami šamponu a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.

Toaletní mýdlo s glycerinem a extraktem z mořské řasy 145 g. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extraktem z vodní řasy (Ulva lactuca). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Vlasový šampon s extraktem mořských řas 250 ml. Originální šampon s produkty moře. Je vhodný k mytí všech druhů vlasů. Nová receptura obsahuje extrakt řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami šamponu a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku hlavy a vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.