Dárkové balení rumové kosmetiky - gel + mýdlo (panák) + lázeňDárkové balení rumové kosmetiky - gel + mýdlo (panák) + lázeň

Dárkové balení rumová kosmetika - sprchový gel, mýdlo (panák) a olejová lázeň - Rum Spa

Kód zboží: BC126047

Bohemia Gifts - kosmetika Rum Spa - rumová kosmetika. Dárkové balení kosmetiky s rumovým aroma. Sprchový gel 100 ml, ručně vyráběné tvarované mýdlo 70 g a olejová lázeň 100 ml. Skvělý dárek nejen pro muže.
131,40 Kč


Popis

Dárkové balení kosmetiky s rumovým aroma - sprchový gel 100 ml + ručně vyráběné tuhé mýdlo (panák) 70 g + olejová lázeň 100 ml

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a rumovým aroma 100 ml - moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura využívá moderních trendů používání vůní bez alergenních látek, sledovaných v kosmetických přípravcích a přispívá k dobrému pocitu po osobní hygieně.

Krémové toaletní mýdlo s glycerinem ve tvaru panáka 70 g - jemné krémové toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Olejová lázeň s olivovým a hroznovým olejem a rumovým aroma 100 ml - moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura využívá moderních trendů používání vůní bez alergenních látek, sledovaných v kosmetických přípravcích a přispívá k dobrému pocitu po osobní hygieně.