Dárkové balení pro muže - gel 250 ml a gel 100 ml - loveminátorDárkové balení pro muže - gel 250 ml a gel 100 ml - loveminátor

Dárková kosmetická sada pro muže - loveminátor

Žádné hodnocení: 0

Kód zboží: BC125008

Dárkové balení kosmetiky pro opravdového muže. Kosmetická sada obsahuje sprchový gel 250 ml - čístič pro muže a sprchový gel 100 ml "loveminátor". Originální kosmetický dárek pro muže.
106,61 Kč


Popis

Originální kosmetický dárek pro muže.

Dárkové balení kosmetiky pro muže obsahuje:

Sprchový gel 250 ml olivovým olejem a extraktem z mořské řasy. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Sprchový gel 100 ml s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Hodnocení:

Všechny recenze: 0
Průměrné hodnocení: 0
5 Hvězdiček
0
4 Hvězdiček
0
3 Hvězdiček
0
2 Hvězdiček
0
1 Hvězdiček
0

    Zobrazit všech 0 recenzí.