Dárkové balení - pivní kosmetika a dekorativní obrázekDárkové balení - pivní kosmetika a dekorativní obrázek
Dárkové balení - pivní kosmetika a dekorativní obrázek
Dárkové balení - pivní kosmetika a dekorativní obrázek

Dárková kosmetická sada a obrázek – pivní

Kód zboží: BC610211

Dárkové balení pivní kosmetiky - sprchový gel 200 ml a pivní koupelová pěna 200 ml s extrakty z pivních kvasnic a chmele, doplněné o dekorativní obrázek 13 x 24 cm k zavěšení na zeď.
147,93 Kč


Popis

Dárkové balení - pivní kosmetika a dekorativní obrázek

Pivní sprchový gel s extrakty z pivních kvasnic a chmele 200 ml. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Dvousložková koupelová lázeň s extrakty z pivních kvasnic a chmele – světlá 200 ml. Nová dvousložková receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic. Kombinace extraktu z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae), chmelu obecného (Humulus Lupulus) má popsány vynikající hydratační, antiseptické a mírně hojivé a protizánětlivé účinky. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a mnoho dalších pokožce prospěšných látek. Dvousložková formulace zesiluje ošetřující efekt olejových komponent a po umytí zanechává pokožku čistou, jemnou a sametově hebkou.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Pivo je dobré .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm

 

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.