Dárkové balení Auto - konopná kosmetika a dekorativní obrázekDárkové balení Auto - konopná kosmetika a dekorativní obrázek
Dárkové balení Auto - konopná kosmetika a dekorativní obrázek
Dárkové balení Auto - konopná kosmetika a dekorativní obrázek

Bohemia Gifts - dárkové balení Auto - kosmetika s konopným olejem a dekorativní obrázek

Kód zboží: BC610213

Dárkové balení Auto - kosmetika - sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml s konopným olejem, doplněné o dekorativní obrázek 13 x 24 cm k zavěšení na zeď. Krásný retro dárek pro muže.
179,00 Kč


Popis

Dárkové balení Auto ... - kosmetika s konopným olejem a dekorativní obrázek

Konopný sprchový gel 200 ml - jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Obsahuje kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Konopný vlasový šampon 200 ml - jemný přípravek osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní. Obsahuje kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Auto. Longer life at lower cost .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm