Nejprodávanější
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - RetroDárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - Retro
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - Retro
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - Retro
kniha_velka_retro_text.jpg

Sada retro kniha pro muže – gel 200 ml a lázeň 200 ml

SKU: BC001478
Běžná cena:
Prodejni cena 123,14 Kč
Prodejni cena bez DPH 123,14 Kč
Discount
Retro kosmetický dárkový balíček pro muže obsahuje sprchový gel 200 ml a olejovou lázeň 200 ml v netradičním balení jako kniha pro motoristy. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých motoristických vtipů.
 

Dárkový kosmetický balíček pro muže - kniha Retro auto - sprchový gel 200 ml a olejová lázeň 200 ml s příjemnou pánskou vůní

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a podmanivou vůní 200 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Krémová lázeň s olivovým olejem a podmanivou vůní 200 ml. Krémová lázeň s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný ke koupeli celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.